Loading

Fotografie - Florentina Boat
Praha Praha 1

Hotelová loď Florentina poskytuje originální ubytování s nenapodobitelnou atmosférou v 49 nově rekonstruovaných kajutách v samotném historickém srdci Prahy


Od- 1200 Kč/noc


Fotografie - Penzion Větrný mlýn - ubytování Praha
Praha Praha 6

Penzion Větrný mlýn je menší útulný rodinný hotel v Praze v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, která sousedí s turisticky nejžádanějšími lokalitami v Praze 1.


Od- 1000 Kč/noc


Fotografie - Hotel Expo
Praha Praha 7

Hotel Expo nabízí cenově výhodné ubytování nedaleko historického centra Prahy, snoubí se v něm moderní design interiérů, čtyřhvězdičková kvalita a mezinárodní kuchyně.


Od- 1225 Kč/noc


Fotografie - Pension Easy Journey
Praha Praha 5

Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, kde je pohromadě více než 130 značkových obchodů.


Od- 300 Kč/noc


Fotografie - fusion hotel prague
Praha Praha 1

Tento designový hotel je vzdálený pouhých 300 metrů od Václavského náměstí. Jeho stylové interiéry zdobí současná umělecká díla mladých českých umělců.


Od- 1864 Kč/noc


Fotografie - Pension15
Praha Praha 3

Náš rodinný Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. Do centra se dostanete za 10 minut, zastávka tramvají číslo 5, 9 a 26


Od- 560 Kč/noc


Fotografie - Bio OKO I
Praha Praha 7

Výborně vybavený s příslušenstvím pro 1-4 osoby. Zdarma parkování & vysokorychlostní internet. Pěšky 5 min. je Výstaviště, hokej. a fotbal. stadiony Sparty. Centrum 15 min. pěšky.


Od- 475 Kč/noc


Fotografie - Vila garni
Praha Praha 3

Ubytovani v soukromé vile s vlastním vchodem,v klidném prostředí,20 minut od centra,5 pokojů,2-3luzkove,kuchynka s lednici,TV,sprcha s WC ,Wi-fi,20 min.od centra,tram.9,1,11


Od- 850 Kč/noc