Loading

Máte dotaz? info@az-ubytovani.cz

Relax pension u Nosků

Penzion
Celková kapacita střediska: 12 osob

Relax Pension "u Nosků" nabízí pěkné ubytování rodinného typu v klidné části obce Smržovka, u lesa, na turistické trase směr Muchov a Černá Studnice. Pension je ideální pro wellnes

Počet osobBěžná cena
2
3 1590 Kč
3
3 1590 Kč
4
3 1590 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc, za celý pokoj.
Pokud je políčko šedivé, znamená to, že v něm platí základní cena.
Tučná cena je hlavní cena, která se Vám zobrazila ve vyhledávání.

Popis objektu

Relax pension „u Nosků“ nabízí pěkné ubytování rodinného typu v klidné části obce Smržovka, u lesa, na turistické trase směr Muchov a Černá Studnice. Pension je ideální pro wellness a relaxační pobyty i pro rodinnou rekreaci. Nabízíme  ubytování se snídaní nebo s polopensí ve 4 dvoulůžkových pokojích s vlastní soc.zařízením a WC./s možností přistýlky/.

Vlastníme a

již 19 roků provozujeme jako rodina celoročně malý klidný a tichý  pensionek zdárně dle hodnocení našich hostů z některých jsou stálí klienti kteří nás navštěvují po mnoho let a podle jejich slov ke vší spokojenosti.

Nejsme sice žádný luxusní 3-5*známý lázeňský dům nebo hotel ve vyhlášeném městě,opěvovaný barevnými brožurami ale jen skromný pensionek s malým počtem standardně vybavených pokojů,který již několik let s úspěchem  provozujeme a o to s větší chutí se věnujeme všem ubytovaným aby se cítili jako doma.

V nabídce najdete balíčky relaxační,romantické,wellnes pobyty, pobyty pro seniory, vánoční a Silvestrovské relax pobyty a také speciální pobyty pro ženy.

Veškeré procedury probíhají pod střechou tohoto objektu  a nemusíte nikam docházet tak jak je to v některých lázeňských domech .

Máme pro budoucí klienty připraveny některé balíčky určené k udržení a vylepšení dobrého psychického a zdravotního stavu popř.úpravě í tělesné schránky. Pro ženy např. program relaxací proti celulitidě spojený s odpočinkem od běžného denního shonu a pracovního vytížení s možností úbytku několika cm na obvodu vybraných partií /stehna ,zadeček a bříško/.

Co nabízíme? Dnes můžete nalézt mnoho těchto pobytů ve všech lázních v ČR, které dnes již neslouží jen pro klasickou léčbu, ale jsou to komplexy pro wellnes a relaxaci. Tato naše nabídka je v soukromí v malém počtu osob a intimním prostředí.Kromě různých druhů zábalů, koupelí a masáží, hosté mohou z naší nabídky využít i sauny a v letním období venkovní přihřívaný bazén,letní terasu. U nás je používání privátní sauny,koupele a vše co zde nabízíme je jen pro daný a hlavně jen pro požadovaný počet osob.

Upozorňujeme na to že nejsme zdravotní zařízení !! Ale nabízíme mnohé z nabídky procedur vyhlášených lázeňských domů.

U pensionu v oplocené zahradě je i venkovní zastřešený bazén se solárním ohřevem ,ohniště, krb, venkovní terasa s posezením.

Pro děti pískoviště,skluzavka, houpačka,trampolína, stůl na stolní tenis. Parkování je možné na el. uzavřeném parkovišti u pensionu.

Zastávka ČD je vzdálena 200m od pensionu, zastávka ČSAD 300m.

V létě je možné využít nedaleké antukové tenisové kurty (400 m). Trasy pro pěší výlety a cykloturistiku vedou kolem domu.

V zimě můžete na lyže. Ski areál Tanvaldský Špičák, Jizerské hory, je vzdálen 5 minut autem,sjezdovka Filip 1min.autem nebo 1zastávku vlakem / 2min./,  Harrachov 18 km. Plavecký bazén s tobogány a kryté kluziště v Jablonci 10 km.Další informace

Přidaná alba

Nezařazené fotografiePočet fotek: 13

Zpět do galerieVšechny fotografie


Od 530 Kč/noc na osobu Nezávazná rezervace