Loading

Fotografie - Hotel Diana
Liberecký kraj Semily

Hotel Diana se nachází v příjemné části Benecka v blízkosti vleků, turistických a cyklistických cest. Komfortní ubytování a další služby za příjemné ceny.


Od- 350 Kč/noc


Fotografie - Hotel Kubát
Liberecký kraj Semily

Benecko se díky své unikátní poloze nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý vzduch, ale i nejvíce slunečních dnů v roce.


Od- 350 Kč/noc


Fotografie - Penzion Diana
Liberecký kraj Jablonec nad Nisou

Penzion se nachází přímo v centru rekreačního lyžařského střediska Bedřichov.


Od- 280 Kč/noc


Fotografie - Apartmány Helas
Liberecký kraj Semily

Hledáte levné ubytování na českých horách v Krkonoších u sjezdovek? Hledáte ubytování v Rokytnici nad Jizerou u vleků a lanovek?


Od- 125 Kč/noc


Fotografie - HOTEL SKÁLA
Liberecký kraj Jablonec nad Nisou

Hotel Skála najdete v obci Malá Skála, která je „Perlou“ Českého ráje a je vzdálena od Prahy cca. 50 min. autem.V okolí hotelu najdete dva hrady,skalní města,řeku Jizeru a další...


Od- 730 Kč/noc


Fotografie - Relax pension u Nosků
Liberecký kraj Jablonec nad Nisou

Relax Pension "u Nosků" nabízí pěkné ubytování rodinného typu v klidné části obce Smržovka, u lesa, na turistické trase směr Muchov a Černá Studnice. Pension je ideální pro wellnes


Od- 530 Kč/noc


Fotografie - hotel Krakonoš
Liberecký kraj Semily

Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny j


Od- 800 Kč/noc


Fotografie - Hotel Arena
Liberecký kraj Liberec

Hotel ARENA*** se nachází nedaleko centra Liberce poblíž komunikace spojující Liberec s Prahou a Ústím nad Labem přímo v moderním multifunkčním komplexu.


Od- 800 Kč/noc


Fotografie - Chata Pod Hájkem
Liberecký kraj Semily

Rekreační chalupa v Krkonoších, vhodná pro letní i zimní rekreaci. Venkovní krytý bazén, sauna, vířivka, zahrada, parkování.


Od- 203 Kč/noc


Fotografie - penzion Severka
Liberecký kraj Jablonec nad Nisou

Rodinný penzion SEVERKA se nachází v podhorském městečku Smržovka v nadmořské výšce 560 m.n.m., 3,5 km od známého střediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách.


Od- 220 Kč/noc


Fotografie - Hotel Berg
Liberecký kraj

Ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezera. Hotel Berg nabízí 21 apartmánů, z toho jeden pro handicapované, kapacita lůžek 85. Na pokojích k dispozici wifi, TV + SAT...


Od- 1374 Kč/noc