Loading

Fotografie - Mlýnhotel
Vysočina Jihlava

Mlýnhotel nabízí stylové prostory bývalého vodního mlýna a selského dvora. Součástí hotelu jsou konferenční prostory, nový tenisový areál, bowling, pstruhový rybníček...


Od- 500 Kč/noc


Fotografie - Hotel Kaskáda
Vysočina Havlíčkův Brod

Hotel Kaskáda*** leží na trase hlavního města Prahy a moravské metropole Brna, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Z dálničního sjezdu je vzdálen zhruba 15 km.


Od- 490 Kč/noc


Fotografie - Penzion Borovnice
Vysočina Žďár nad Sázavou

Stylový a nekuřácký penzion s vlastní vyhlášenou nekuřáckou restaurací se nachází v klidném prostředí lesů,luk,řeky a rybníků v malebné a překrásné krajině CHKO Žďárské vrchy.


Od- 500 Kč/noc


Fotografie - Šiškův mlýn
Vysočina Jihlava

Srdce areálu Šiškova mlýna tvoří atrium – barokní mlýn a tři původně hospodářské objekty, které patří ke kulturním památkám České republiky. Po celkové rekonstrukci zde vznikl zcel


Od- 1200 Kč/noc


Fotografie - penzion Solitary
Vysočina Žďár nad Sázavou

Penzion v klidném prostředí vysočiny, možnost cykloturistiky, houby, procházky ideální pro rodiny s dětmi.Výborná kuchyně. Přijemný nový personál.


Od- 330 Kč/noc


Fotografie - Penzion Vysočina
Vysočina Žďár nad Sázavou

Uprostřed České republiky, v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice, se nachází Penzion Vysočina.


Od- 200 Kč/noc


Fotografie - Hotel Luna
Vysočina Havlíčkův Brod

Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání firemních akcí, teambuildingů a školení. Kromě toho se výborně hodí i pro společenské akce např. svatby.


Od- 690 Kč/noc


Fotografie - Penzion Klokočí
Vysočina Žďár nad Sázavou

Náš nově vybudovaný penzion (dokončen v roce 2007) se nachází v obci Kadov u Sněžného v centrální části chráněné krajinné oblasti Ždárské Vrchy.


Od- 625 Kč/noc


Fotografie - Hotel Mánes
Vysočina Žďár nad Sázavou

Nově zrekonstruovaný Hotel Mánes s ideální polohou ve středu republiky v krásném prostředí Českomoravské vysočiny a chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.


Od- 800 Kč/noc


Fotografie - Penzion Horácko
Vysočina Žďár nad Sázavou

Pezion Horácko je ideálním místem pro rodiny,jednotlivce i skupinové pobyty. Vyznavače turistiky, cyklistiky, rybaření, houbaření,hitorických památek a nedotčené přírody.


Od- 390 Kč/noc


Fotografie - Chalupa Za Humny
Vysočina Žďár nad Sázavou

Pronájem nově vybudované chalupy na okraji malé obce nabízí klidné místo a komfortní zázemí jak pro rodiny s dětmi, tak pro vyznavače aktivního odpočinku.


Od- 390 Kč/noc


Fotografie - Chatky Apollo na Vysočině
Vysočina Žďár nad Sázavou

Nabízíme celoroční ubytování ve třech chatkách na samotě na louce obklopené lesem. Každá chatka má velikost 40 m2, kapacita 4 osoby (max. počet 6 osob - rozkládací pohovka).


Od- 140 Kč/noc


Fotografie - Hotel Jehla
Vysočina Žďár nad Sázavou

Hotel Jehla se nachází přímo v srdci Českomoravské vrchoviny na okraji Žďáru nad Sázavou v krajině Žďárských vrchů. Okolí a celé Žďárské vrchy jsou atraktivní po celý rok.


Od- 500 Kč/noc


Fotografie - Chalupa na vysočině
Vysočina Jihlava

Chalupa se nachází v malé vesničce Branišov u Větrného Jeníkova na Vysočině.Je vyhledávaným místem známých umělců,rodin s dětmi a turistů pro klid,romantiku a čistou přírodu.


Od- 98 Kč/noc


Fotografie - Hotel Tálský mlýn
Vysočina Žďár nad Sázavou

Stylový Hotel Tálský mlýn je připraven Vám poskytnout své služby během celého roku. Můžete si vybírat z nabídky 18 útulných pokojů, které zajistí ubytování až pro 50 osob.


Od- 500 Kč/noc